yangın kapısı, yangın kapıları, yangın kapısı ölçüleri, yangın kapısı imalatı yapan firmalar, yangın kapısı özellikleri, yangın kapısı istanbul, yangın kapısı fiyatları, acil çıkış kapısı, panikbarlı yangın kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapıları, Yangına Dayanıklı Kapı, Sertifikalı Yangın Kapısı

Yangın merdiveni kapısı fiyatı

Home  >>  Yangın Merdiveni Kapısı  >>  Yangın merdiveni kapısı fiyatı

Yangın merdiveni kapısı fiyatı

Yangın kapısı içi izole malzeme ile dolu özel bir kapıdır. Yangın anında hızlı çıkış yapmanızı sağlayacak bir kapı türüdür. Üzerinde kilit sistemi olarak panik bar bulunmaktadır. Kapı Yangın merdivenlerinde kullanıldığı gibi yangın hollarinin’de üzerinde de kullanılmaktadır. Yangın Kapısının fiyatını belirleyen ana unsur yangın anında kaç dakika yangın geçirmediği ile alakalıdır. Bu belirgeç yanında yangın kapısının boyutlarıda önemlidir.

Tek kanat yangın kapısı ile mesela çift kanat yangın kapısının fiyatı farklıdır.

Yangın merdiveni kapısı fiyatı

Firmamız üretici firma olduğu için diğer rakiplerine göre fiyat olarak daha uygun fiyata satış yapmaktadır. Çünkü kapının birinci elden satıcısı konumundayız.

Yangın Kapısı Arnavutköy

Firmamız istanbul‘da yangın kapısı üretimi yapmaktadır. İstanbul’a hizmet verdiğimiz gibi Türkiye’nin dört bir yanına yangın kapısı gönderimi ve satışı yapmaktadır. Kapılarımız yangın yönetmeliğine uygun şekilde panikbarlı, yaylı menteşeli ve duman contası ile birlikte satılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir