yangın kapısı, yangın kapıları, yangın kapısı ölçüleri, yangın kapısı imalatı yapan firmalar, yangın kapısı özellikleri, yangın kapısı istanbul, yangın kapısı fiyatları, acil çıkış kapısı, panikbarlı yangın kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapıları, Yangına Dayanıklı Kapı, Sertifikalı Yangın Kapısı

Yangın merdiveni kapı ölçüsü

Home  >>  Yangın Kapısı  >>  Yangın merdiveni kapı ölçüsü

Yangın merdiveni kapı ölçüsü

Yangın merdiveni kapı ölçüsüYangın merdiveni kapısının ölçüsü yeni yapılarda kanar genişliği 900 mm olcak şekilde bırakılmalıdır. Kanat genişliği 900 mm bırakılmayan kurumların denetimine gelen kontrolcüler kapınızın genişliği yetersiz olmasından dolayı kabul etmeyebilirler.

Yangın merdiveni kapı ölçüsü

Yukarda bas ettiğim olay yeni yapılar için geçerlidir. Yangın merdiveni konulan yeni yerlerde genişlik yapının durumuna göre değerlendirilmektedir. Bu ölçünün yine 900 mm yakın veya aynı olmasında yarar vardır. Ayrıca Yangın kapısı can ve mal güvenliği açısından önemlidir. En kısa sürede bulunduğunuz yapıdan çıkış yapmanızı sağlayacaktır.

Yangın merdiveni Kapısı Fiyatı Nedir?

Üretici firma olduğumuz için diğer firmalara oranla daha uygun fiyata yangın kapısı imlatı ve satışı yapmaktayız. Kapılarımız yangın yönetmeliğine uyun şekilde panik barlı, yaylı menteşeli ve contası ile birlikte satılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir