Yangın kapısı kilitleri

Home  >>  Yangın Kapısı  >>  Yangın kapısı kilitleri

Yangın kapısı kilitleri

Yangın kapısı üretici firma olduğumuz için elimizde stoklu yangın kapısı kilitleri bulunmaktadır. Yangın çıkış kapısı kilidi olarak bilinen kilit sistemi panik bardır. Ayrıca Panik bar’a acil çıkış kapı kolu’ da denilmektedir. Bu Kilit sistemin en büyük özelliği tek hamle de açılmayı sağlar. Yangın kapıları üzerinde başka bir kilit sistemi bulunmamaktadır.

Belli başlı sebeplerden dolayı yangın kapıları üzerinde kilit sistemi eklenebilmektedir. Bu durumlar Aklı dengesi yetersiz kişilerin kaldığı mekanlarda, Mahkum ve tutukluların bulunduğu ortamlarda yangın kapısı exra kilit sistemi takılmaktadır. Bu gibi durumlarda yangın kapılarından sorumlu görevlilerin bulunması gerekir.

Panik bar kapı kilidi fiyatları

Üretici olmanın avantajı ile, ucuz panik bar alım ve satımı yapmaktayız. Toptan ve Tane bazında yangın kapısı kilitleri için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yangın kapısı kilitleri

panik bar kapı kilidi

Ayrıca Yönetmelik gereği panik barın arkasına kilitli oynar kol sistemleri bulunmaktadır. Bu kilitli oynar kol sistemi kitli olsa dahi acil durumlarda panik barın çalışmasına engel değildir.

panik bar kapı kilidi oynar kol

2 Comments so far:

  1. […] bulunması gerekir. Bu özellikleri sıralamak gerekirse belli süre yangın geçirmez, üzerinde kilit sistemi olarak panik bar, menteşe sistemi olarak yaylı menteşe ve duman contasının bulunması […]

  2. […] çıkış kapısı üzerinde bulunan kilit sistemi yani panik barı açmak için hiç bir kilit sistemi bulunmamaktadır. Bu kilit sistemi tek […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir