yangın kapısı, yangın kapıları, yangın kapısı ölçüleri, yangın kapısı imalatı yapan firmalar, yangın kapısı özellikleri, yangın kapısı istanbul, yangın kapısı fiyatları, acil çıkış kapısı, panikbarlı yangın kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapıları, Yangına Dayanıklı Kapı, Sertifikalı Yangın Kapısı

Yangın Kapısı Çekmeköy

Home  >>  Çekmeköy Yangın Kapısı  >>  Yangın Kapısı Çekmeköy

Yangın Kapısı Çekmeköy

Yangın Kapısı Çekmeköy

Firmamız yangın kapısı üretimi ve satışı yapmaktadır. İmalatını yapmış olduğumuz yangın kapıları yangın yönetmeliğine uygun şekilde imalatı yapılmaktadır. Yangın kapıları firmaları arasında en iddalı firmayız. Yangın Kapılarımız yönetmelik gereği panik bar, yaylı menteşe  ve duman contası ile birlikte satılmaktadır.

Acil çıkış kapılarının üzerinde yönetmlik gereği panik bar haricinde hiç bir kilit takılmamaktadır. Özel şartlar ile bazı yapılara kilit sistemi takılmaktadır. Bunlar açıklamak gerekirse zihinsel engellilerin bulunduğu kuruluşlarda,  mahkumların bulunduğu ortamlarda vb durumlarda belgelendirmek koşulu ile kilit sistemi takılabilmektedir.

Çekmeköy Yangın Kapısı Firması

Firmamız istanbulda üretim yapmaktadır. İstanbulun her yerine yangın kapısı gönderimi yaptığı gibi türkiyenin dört yanınada gönderim yapmaktadır. Kapılarımız panik barlı açıl çıkış kapısı olarak ta bilinmektedir.

Yangın Kapısı Fiyatı Çekmeköy

Seri üretmin verdiği avantaj ile ucuz imalat ve satış yapmaktayız. Kapılarımız  teknolojisin verdiği imkanlar ile gönyeli kapılardır. Bu size daha rahat montaj yapmanızı sağlar. Bunu açıklamamdaki sebep bir çok yangın firması ezdirmeli sistem kullanmaktadır. Bu sistem yangın kapılarında ayar ustalık gerektiren bir iştir.  Firmamızın ustatalığı imalat sürecinde yapmaktadır.

Stoklarımızda yangın kapıları bulunmaktadır. Yangın Kapılarımız fiyatları  bunlar üzerinde belirlenmektedir.

Yangın Kapısı Çekmeköy

Yangın Kapısı Çekmeköy

İstanbul’ un anadolu yakasında bulunan bulunur. Çekmeköy belediyesi yeni yönetmelik gereği kapıların gerekli kontrolleri yapmaktadır. Bu kontroller insanların can ve mal güvenliği açısından önem taşımaktadır.

• Alemdağ Yangın Kapısı• Çekmeköy Yangın Kapıları • Ömerli Acil Çıkış kapıları • Taşdelen yangın çıkış kapıları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir