yangın kapısı, yangın kapıları, yangın kapısı ölçüleri, yangın kapısı imalatı yapan firmalar, yangın kapısı özellikleri, yangın kapısı istanbul, yangın kapısı fiyatları, acil çıkış kapısı, panikbarlı yangın kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapıları, Yangına Dayanıklı Kapı, Sertifikalı Yangın Kapısı

Yangın Kapısı Başakşehir

Home  >>  Başakşehir Yangın Kapısı  >>  Yangın Kapısı Başakşehir

Yangın Kapısı Başakşehir

Yangın kapısı en kısa sürede bulunduğunun yapıdan tahliye olmanızı sağlayan içi özel yalıtım malzemesi ile dolu kapı türüdür. Yangın kapısının üzerinde bir takım aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla panik bar, yaylı menteşe, duman contasıdır.

Firmamız yangın çıkış kapısı’nın üreticisidir. Kapılarımız yangın yönetmeliğne uygun şekilde üretilmektedir. Tüm aksesuarları ve üzerinde özel elektro statik boya ile satılmaktadır.

Yangın Kapısı Başakşehir

Firmamız istanbul firması olduğu için istanbulun tüm semtlerine hizmet vermektedir. Başakşehirde bulunan okul, hastane, yurt, devlet kurumları, özel kurumlar yüksek katlı binalarda kullanılması zorunlu bir kapıdır. Yangın kapısının bir çok adı bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla, Acil çıkış kapısı, Yangın kaçış kapısı, panik barlı yangın kapısı, otopark kapısı, yangın çıkış kapısı denilmektedir.

• Altınşehir Acil çıkış kapısı• Bahçeşehir Yangın çıkış Kapısı • Başakşehir Yangın Kapıları • İkitelli Yangın  Kapısı

Yangın Kapısı Fiyatları Başakşehir

Üretici firma olduğumuz için diğer kapı üreticileri göre daha ucuz fiyat‘a satış yapmaktayız. Milli eğitim bakanlığına, itfaye, belediye, sağlık bakanlığının ölçülerine uygun yangın kapılarımız stoklarmızda bulunmaktadır.

Yangın Kapısı Fiyatı

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir