Yangın Kapısı Adana

Yangın KapısıFirmamız yangın kapısı üretimi ve satışı yapmaktadır. Üretici firma olduğumuz için yangın kapıları‘nın üretiminde ölçü problemi yaşamaktayız. Firmamız İstanbul firmasıdır. Stoklarında acil çıkış kapıları bulundurmaktadır. Türkiyenin her yerine yangın kapısı gönderimi yapılmaktadır.

Yangın Kapısı Adana

kapı üreticisi denince akla ilk biz gelmekteyiz. Sebepler ise başında ise tecrübe gelmektedir. Tecrübelerimizi tecrübeyle birleştirdik yangın kapısında ezber bozduk. Bizim felsefemiz tekerleği tekrar icad etmek değil, Tekerleğin üstünde bir teknoloji ile karşınızda çıkabilmek.

Firmamız Yangın kapılarında standart kullanılan bazı malzemeler yerine yangına daha uzun süre dayanabilen hafif malzeme seçmekteyiz. Sebeplerimiz arasında üretimde hız ve montajda hız yakalamış olduk.

Üretimini yapmış olduğumuz yangın kapıları yangın yönetmeliğine uygundur. Firmamız başka firmalar gibi bunu eklerden bu para mantığı yoktur. Sonuç itibarı ile kapılar sertifika için ne aksesuar kullanılıyorsa sonrasında da o kullanılmalıdır. Aksi Taktirde yangın yönetmeliğine aykırı olur.

Adana belediyesi, itfayesi üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaktadır. Denetimlerdeki bu sıkı takip’in temel amacı insanların can güvenliğini korumaktır.

 

One Response

Yangın Kapısı İçin Yorum Ekle