yangın kapısı, yangın kapıları, yangın kapısı ölçüleri, yangın kapısı imalatı yapan firmalar, yangın kapısı özellikleri, yangın kapısı istanbul, yangın kapısı fiyatları, acil çıkış kapısı, panikbarlı yangın kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapıları, Yangına Dayanıklı Kapı, Sertifikalı Yangın Kapısı

Yangın Çıkış Kapısı Osmaniye

Home  >>  Yangın Kapısı  >>  Yangın Çıkış Kapısı Osmaniye

Yangın Çıkış Kapısı Osmaniye

Yangın Çıkış Kapısı OsmaniyeYangın çıkış kapıları acil durumlarda kullanılan içi özel malzeme ile dolu ve özel kilit mekanizmasına sahip, sartifikalı olması gereken bir kapıdır.

Yangın Çıkış Kapısı Osmaniye

Firmamız yangın yönetmeliğine uygun acil çıkış kapısı imalatı ve satışı yapmaktadır. Kapılarımız Panik barlı, Yaylı menteşeli ve duman contalıdır. Osmaniye Türkiyenin önemli şehirleri arasında bulunmaktadır. Osmaniyede bir çok yeni yapı yapılmaktadır. Bu yapıların iskan alabilmesi için acil çıkış kapıları mecburi Tutulmaktadır. Mecburi tutulan bu kapılan can ve mal güvenliği acısından önem arz eden bir kapı türüdür.

Yangın Kapısı Fiyatları

Firmamız Yangın kapısı üreticisidir. 120 Dakika sertifikalı acil çıkış kapısı satışı yapmaktayız. Kapılarımız diğer rakiplerimize oranla daha uygun fiyatlara satış yapmaktayız.

Yangın Kapısı Özellikleri

  • Sertifikalı,
  • Panik Barlı,
  • Yaylı menteşeli,
  • Duman Contralı,
  • Kanat kalınlığı 62 mmdir.
  • Kanat içinde Destek saçları ve menteşe bölgesinde 3 mm destek sacı bulunmaktadır.
  • Kasa 1,5 mm dir.

Yangın Yönetmeliğine uygun kapılarımız stoklarımızda bulunduğu gibi özel ölçüde kapı üretimi yapmaktayız.

Detaylı bilgi için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir