yangın kapısı, yangın kapıları, yangın kapısı ölçüleri, yangın kapısı imalatı yapan firmalar, yangın kapısı özellikleri, yangın kapısı istanbul, yangın kapısı fiyatları, acil çıkış kapısı, panikbarlı yangın kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapıları, Yangına Dayanıklı Kapı, Sertifikalı Yangın Kapısı

Küçükçekmece’de Yangın

Home  >>  Haberler  >>  Küçükçekmece’de Yangın

Küçükçekmece’de Yangın

Küçükçekmeçe‘de iş binasının en üst katında çıkan yangın paniğe sebep oldu.

Küçükçekmeçe cumhuriyet caddesi, yarımburgaz caddesinde olan yangını göre Evren karadağ itfaye haber verdi. Olay yerine kısa sürede gelen itfaye ekipleri yangını büyümeden kontrol altına aldı. Olaydan can kaybı yaşanmaz iken maddi kaybın olduğunu dile getirdi.

Yangın ile ilgili olarak evren Karadağ Sabah 8:30 başladığını ve dumanların çıktığını görünce hemen itfaye haber verdiğini ifade etti. Olay yerine gelen ekiplerin üstün gayreti ile yangın büyümeden kontrol altına alınmıştır. Yetkiler Yangının çıkışı ile ilgili ilgi vermediler. Yangının çıkış sebepleri araştırılmak üzere soruşturma açılmıştır.

Yangın Çıkan binada yangın merdiveni ve yangın kapısı olması bina sakinlerinin yangın’da oluşabilecek teklikelere karşı önlemleri aldığı gözlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir